Новини України. 10 червня. У Дніпропетровську розгорівся скандал довкола відправлення 458 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на оздоровлення до Криму.

діти
Дітей відправила у закинутий табір

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної організації партії “Батьківщина”. У повідомленні зазначається, що поїздкою дітей опікувалася обласна влада, а фінансування відбувалося за бюджетні кошти.

“На залізничному вокзалі у Дніпропетровську дітей відправляли урочисто і помпезно. Кожен юний відпочивальник отримав краватку із зображенням герба Дніпропетровської області, а заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова не шкодувала гарних слів”, – зазначили у прес-службі.

Чиновниця наголосила, що “губернатор ще під час підготовки до літнього сезону визначив перед нами головне завдання – оздоровити в таборах якомога більше дітей. І особливо це стосується дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”.

“Коли ж діти приїхали на місце відпочинку, то виявилося, що їх там ніхто не чекає. У спальних корпусах – вибиті віконні шибки, не працюють каналізація і харчоблок. Тобто табору, готового прийняти на оздоровлення дітей, як такого, не виявилося. Діти втомлені і голодні більше доби не знали, що з ними буде в Криму“, – йдеться у повідомленні.

В результаті домовилися з власниками інших таборів і змучених дітей розмістили до інших таборів у Сакському та Бахчисарайському районах, зазначає прес-служба.

Як відомо, нещодавно прем’єр-міністр Микола Азаров виступив з ініціативою відновити виховання дітей в “польових”, наметових таборах. “Чому ми забули традиції “польових”, наметових таборів? Юнаки і дівчата можуть і хочуть проводити відпочинок в цивілізованих, але не тепличних умовах”, – заявляв Азаров.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.