Новини світу. 29 червня. Управління по боротьбі з наркотиками Мін’юсту США стурбоване можливим проникненням з Росії на територію США поширенго останнім часом в РФ смертельно небезпечного наркотику дезоморфіна, відомого як “крокодил”, повідомляє сайт американського телеканалу Fox News.

Наркотик, навіть слово мерзенне

“Ми спостерігаємо за поширенням наркотику за кордоном, проте в США поки ми з ним не зустрічалися. Але нас би не здивувало, якби одного дня він з’явився і в США“, – заявив офіційний представник Управління Расті Пейн.

Дезоморфін – речовина, синтезована науковцями з морфіну в кінці минулого століття як анальгетик. Зараз у медицині він не застосовується, оскільки його дія триває в середньому 2-4 години, а залежність виникає вже після другого застосування. Шкіра на місці уколу починає лущитися, за що наркотик і отримав свою сленгову назву “крокодил”. Наслідки вживання дезоморфіна – ураження внутрішніх органів, серцево-судинної системи, головного мозку, руйнування імунної системи. У місцях ін’єкцій утворюються глибокі незагойні виразки.

За даними Федеральної служби з контролю за оборотом наркотиків Росії, наркомани в даний час вільно купують в аптеках звичайні пігулки від головного болю і від кашлю й варять з них дезоморфін. За рік вони вмирають від гангрени. У Росії налічується 10-15% дезоморфінових наркоманів із загального числа зареєстрованих наркохворих.

Популярність цей наркотик придбав своєю дешевизною – одну дозу дезоморфіна можна придбати за 100-150 рублів.

Джерело РИА Новости

Про проблеми від Newsmarкet: Як вибити у роботодавця вашу зарплату

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.