Новини України. 10 червня. Фракція «БЮТ-Батьківщина» у Верховній Раді готує звернення до Генерального прокурора з вимогою скасувати підписку про невиїзд для Юлії Тимошенко і дати їй можливість вільно пересуватись як по Україні, так і за її межами.

Олександр Турчинов
Турчинов: влада має припинити репресії

Про це заявив Перший заступник Голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов сьогодні на прес-конференції, повідомляє прес-служба партії.

За його словами, народні депутати від опозиційних фракцій також збирають підписи під зверненням до судів щодо негайного звільнення з-під варти Юрія Луценка, Анатолія Макаренка, Ігоря Діденка, Валерія Іващенка та інших політв’язнів на підставі виконання Резолюції Європейського парламенту «Справи Юлії Тимошенко та інших членів колишнього уряду».

«Ми переконані, що зараз як Генеральна прокуратура, так і ті, хто, одягнувши суддівські мантії, робить судочинство, а, фактично, порушують всі права в Україні, зобов’язані не компрометувати власну країну, не протиставляти Україну Європейському Союзу, а терміново виконати ті позиції, які відображені в цій Резолюції, і повернути нашу державу до правового поля, припинити політичні репресії», – наголосив Олександр Турчинов.

Він повідомив, що партія «Батьківщина, Блок Юлії Тимошенко, фракція «БЮТ-Батьківщина» в парламенті беруть на контроль виконання українською владою Резолюції Європарламенту по Україні. Турчинов наголосив, що влада повинна виконати цю Резолюцію.

«Це документ повинна виконувати країна, що офіційно говорить про свою європейську інтеграцію. Тобто це є дороговказ для виконання Україною тих позицій, про які наголошується у Резолюції», – сказав він.

На переконання Олександра Турчинова, йдеться не просто про підтримку Європарламентом лідера української опозиції – йдеться про констатацію відсутності в Україні чесного прозорого правосуддя. «Чітко констатується про використання кримінального правосуддя як засобу досягнення політичних цілей – це дуже серйозні наголоси, які зробив Європейський парламент», – підкреслив він.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.