Новини України. 2 червня. Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко заявив, що опозиційні фракції не голосуватимуть за оновлений законопроект про пенсійну реформу, оскільки концептуально він не змінився.

Микола Томенко
Томенко каже, що опозиція не голосуватиме за пенсійну реформу

Говорячи про нову версію Законопроекту про пенсійну реформу, Микола Томенко відзначив, що «з формальної точки зору зміни до оновленої пенсійної реформи є».

Так, він назвав приємним, що Кабінет Міністрів нарешті дослухався до урядової ініціативи часів його віце-прем’єрства стосовно обмеження «елітних» пенсій, повідомляє прес-служба політика.

Водночас, Микола Томенко наголосив, що «те, проти чого ми виступали: збільшення пенсійного віку для жінок і поетапне збільшення пенсійного віку для чоловіків зберігається». «Оскільки це засадничий принцип, з яким ми не погоджуємося, опозиційні фракції не будуть голосувати за даний законопроект», – додав він.

Підсумовуючи, М.Томенко сказав, що вірогідність прийняття законопроекту досить велика, особливо зважаючи не непоодинокі заяви урядовців про необхідність не просто співпраці з МВФ, а виконання відповідних зобов’язань, для того, щоб отримувати кошти. «Тому мені здається, що підхід уряду у пенсійному питанні полягатиме в наступному: гроші МВФ в обмін на підвищення пенсійного віку для жінок та чоловіків», – підкреслив він.

Джерело Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.