Новини України. 19 червня. Одещина. Керівники Одеської області повинні нести кримінальну відповідальність за наміри запустити програму по заселенню Одещини африканськими і азіатськими біженцями.

Українці стануть неграми?

Про це, 048.ua повідомив голова Одеської обласної організації ВО «Свобода» Павло Кириленко.

«Влада протягом 20 років здійснює злочинну антиукраїнську міграційну політику, коли сотні тисяч мігрантів, нелегалів, біженців осідають на українській землі. Вони продовжують отримувати громадянство, не знаючи державної мови, не бажаючи вивчати і поважати культуру і традиції української нації. А чиновники через корупційні схеми і міжнародні гранти мають чималу вигоду від біженців», – сказав політик.

За його словами, «в той час, коли більше половини українців живуть за межею бідності, коли 7 мільйонів наших співвітчизників змушені працювати за кордоном, – наші міста і села будуть заселяти чужаками, ще й працевлаштовувати їх».

«Це відвертий злочин проти української нації, і ми, як політична організація, що виступає за захист прав титульної нації, будемо робити все можливе, щоб не допустити здійснення цієї програми і будемо чинити опір на всіх етапах її впровадження. Крім того, будемо вимагати перевірити законність отримання громадянства України іммігрантами-неукраїнцями за останні 20 років», – зазначив Кириленко.

«Керівники області, включаючи голів облради та облдержадміністрації, повинні нести кримінальну відповідальність вже навіть через намір розробити таку програму. Я переконаний, що з часом, вони неодмінно постануть перед судом», – підсумував лідер місцевих «свободівців».

Нагадаємо, як повідомив раніше начальник відділу у справах міграцій Управління міграційної служби в Одеській області Анатолій Максименко, в Одеській області розроблено пілотний проект програми по заселенню біженців в села з наданням їм роботи і житла.

Важливе від Newsmarket: Виявлений ще один хворий на холеру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.