Новини технологій. 6 червня. Соціальна мережа Вконтакте прибрала ICQ з переліку контактів, які може вказати користувач, замінивши його на Skype.

ВКонтакте
Вконтакте замінили ICQ на Skype

Раніше у користувачів Вконтакте була можливість вказувати в якості одного зі своїх контактів номер ICQ. Тепер на цьому місці знаходиться Skype. Окрім того, вказавши логін свого Skype, люди зможуть зв’язатися з користувачем, просто натиснувши на цей логін у профілі.

Як відомо, власником ICQ є російська компанія Mail.ru Group, яка минулого року придбала сервіс в AOL за $187,5 млн. Новим власником Skype є Microsoft, який придбав його минулого місяця за $8,5 млрд.

Mail.ru Group, яка володіє міноритарною часткою у Вконтакте – 32,5% – жодним чином не може впливати на політику компанії. Про це в березні 2011 року заявив керівник соцмережі Павло Дуров.

Видалення ICQ зі списку сервісів може негативно вплинути на його популярність, зважаючи на те, що Вконтакте є найбільшою соціальною мережею в Росії та Україні. Але в першу чергу це можна розглядати як недружній крок до одного з основних акціонерів компанії.

Джерело Watcher

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.