Новини світу. 30 червня. Південноафриканські вчені запропонували ексгумувати тіло легендарного британського письменника Вільяма Шекспіра для того, щоб з’ясувати, чи курив він марихуану.

Вчені просять дозволити розтин тіла Шекспіра

Палеонтолог Френсіс Теккерей з Йоганнесбурга вже звернувся до британської влади з офіційним проханням дозволити провести розтин тіла Шекспіра.

Вчені планують відтворити тривимірне зображення скелета письменника за допомогою лазерних технологій. За версією Теккерея, це допоможе нарешті встановити точну причину смерті.

Проведені раніше дослідження показали, що поглиблення між зубами письменника можуть бути свідченням того, що він мав звичку гризти трубку.

До цього висновку прийшов Теккерей, провівши дослідження 24-ох трубок, які “поховали” в Стратфорді-на-Ейвоні.

У восьми з них були виявлені частки марихуани, що і дозволило вченим будувати гіпотези про можливу пристрасть Шекспіра до куріння трави.

Теорію, згідно з якою, письменник курив марихуану, підтверджує і той факт, що в одному з сонетів він згадує якусь “славну траву”.

Теккерей зауважив, що причина смерті легендарного письменника до цих пір невідома, а дослідження нарешті проллє світло на цю історію.

“Ніхто так і не знає, від чого він помер”, – зазначив Теккерей.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.