Новини України. 22 червня. Відео. Сьогодні на Пагорбі слави у Львові вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні.

Пагорб слави 9 травня
Пагорб слави у Львові під постійним відеоспостереженням

Пагорб слави у Львові є місцем надмірної уваги з боку ЗМІ, оскільки саме тут відбувалися заворушення 9 травня. 22-го червня це місце знаходиться під відеоспостереженням.

Сьогодні ж комуністи та ветерани вже поклали квіти для вшанування загиблих у Другій світовій війні. Участь в заході взяли перший секретар Львівського обкому КПУ Михайло Стула, голова Львівського антифашистського комітету Олександр Калинюк, передає Вголос.

Ніхто з представників правих чи інших сил їм не заважав це зробити. Захід пройшов спокійно. За заходом спостерігали окремі депутати Львівської міськради, а також правоохоронці.

Попри це на Пагорб слави прибули чимало російських журналістів, у тому числі представники каналів Росія та НТВ. Однак їм не вдалося відзняти якихось провокацій чи бійок, лише декілька коментарів лівих.

Провокацій у Львові не виключає і міністр внутрішній справ України Анатолій Могильов. Він повідомив, що безпека у Львові в цей день буде забезпечуватися тільки силами львівської міліції і “ніякого особливого режиму там немає”.

“Провокацій чекаємо без сумніву”, – сказав Могильов журналістам сьогодні в Києві

Відеотрансляція з Пагорбу Слави у Львові


Online video chat by Ustream

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.