Новини здоров’я. 25 червня. Фахівці з університету Вандербільта, в Нью-Йорку, провели експеримент за участю добровольців, які страждають від ожиріння. Він показав сенсаційні результати.

Чудовий фрукт

Американські вчені з Університету Вандербільта в Нью-Йорку вивчили корисні властивості грейпфрута. Під час проведених досліджень вони прийшли до висновку, що свіжовичавлений грейпфрутовий сік або половинка грейпфрута, що вживається до їжі, здатна допомогти уникнути набору зайвої ваги, а також розпрощатися і з наявними зайвими кілограмами, повідомляють «ИнтерНовости»..

У рамках дослідження вчені вивчали пацієнтів з ожирінням, які добровільно погодилися на проведення дослідів.

З’ясувалося, що ті пацієнти, які регулярно випивали в день по півчашки грейпфрутового соку, або ж з’їдали по половинці грейпфрута, змогли значно схуднути. Причому, важливо, що вживати цей фрукт потрібно було до трьох основних обідніх страв. У пацієнтів значно зменшилася вага, індекс маси тіла (ІМТ) і окружність талії.

Повідомляється, що вже через чотирнадцять днів такого експерименту піддослідні змогли втратити приблизно 7% ваги. Це еквівалентно 7 зайвим кілограмам.

Варто також зазначити, що дослідження виявило й інші корисні властивості цитрусового. Зокрема, у кожного з учасників знизився рівень “поганого” холестерину в крові і з’явилося більше “хорошого”. Також в організмі пацієнтів значно зріс вміст вітаміну С.

Тому фахівці рекомендують вживати грейпфрутовий сік не тільки з метою скинути зайву вагу, але і просто для загального зміцнення організму.

Однак учені застерігають, що грейпфрут і інші цитрусові не рекомендуються людям, що страждають від виразкових уражень шлунку та дванадцятипалої кишки.

“Але треба пам’ятати, що грейпфрутовий сік пригнічує руйнування деяких ліків в організмі, наприклад, віагри, – пояснює старший науковий співробітник Інституту клінічної фармакології НЦ ЕСМП МОЗ РФ Дмитро Сичов. – Це небезпечно – ліки накопичується в організмі. Наслідки можуть бути сумні, аж до інфаркту”.

Так що не варто запивати цим соком ліки, що знижують вміст холестерину, імунодепресанти, антибіотик еритроміцин, оральні контрацептиви, протипухлинний препарат тамоксифен, віагру та її аналоги.

Про здоров’я від Newsmarket: Про синього та зеленого змія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.