Новини здоров’я. 9 червня. Саме цей сік, запевняють вчені, дозволить підвищити ентузіазм офісних працівників.

Гранатовий сік покращує самопочуття

Гранатовий сік допомагає в боротьбі зі стресом в офісі, зменшує частоту серцебиття і підвищує трудовий ентузіазм співробітників. До такого висновку дійшли дослідники з Університету Королеви Маргарет в Единбурзі (Шотландія), повідомляє РБК з посиланням на The Daily Mail.

Вчені запропонували групі добровольців щоденно споживати 500 мл гранатового соку протягом двох тижнів. На початку і в кінці досліду фахівці вимірювали пульс учасників, а також попросили їх заповнити анкету з метою з’ясувати емоційний настрій та враження від роботи.

Дослідження, проведене компанією Pomegreat Juice показало, що через два тижні майже всі співробітники відчували ентузіазм, натхнення у відношенні до роботи, повідомили про поліпшення емоційного стану та зниженні частоти пульсу.

“На підставі отриманих результатів ми можемо сміливо рекомендувати всім працівникам пити гранатовий сік, який допомагає впоратися з хронічним стресом і покращує загальне самопочуття. З’являється багато доказів користі соку для здоров’я, і ​​це заслуговує подальшого дослідження”, – констатує керівник дослідження Емад Ал-Дужаілі.

Цікаво, що добровольці, які випивали по пляшці соку щодня, виявилися менш схильні до розвитку жирових клітин навколо живота. У них також було знижено кров’яний тиск, що зменшує ризик розвитку серцевих нападів, інсульту і захворювань нирок. Вчені заявили, що гранатовий сік може допомогти у боротьбі в раком і перешкоджатиме процесу старіння, тому що містить багато антиоксидантів.

Експерти вважають, що такий ефект дає високий вміст у гранатовому соку антиоксидантів. До його складу входить провітамін А, група вітамінів В – В1, В2, В6, вітамін С, органічні кислоти, мікроелементи магнію, кремнію, міді, фосфору, калію, уточнює «Медицинская информационная сеть».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.