Новини України. 6 червня. Завдяки футбольному чемпіонату в наступному році збільшаться канікули у школярів та студентів.

школа
Школярі підуть на канікули ще до початку Євро

Нагадаємо, Євро-2012 пройде з 8 червня до 1 липня. Згідно з рішенням Міносвіти, в наступному році школярі підуть на канікули ще до початку ЧЄ. Незалежне тестування розпочнеться 14 травня і закінчиться 7 червня (цього року тести триватимуть з 2 до 24 червня).

Швидше за все, останній дзвоник у школах пройде 25 травня (цього року – 27 травня), тобто в середині тестування. «Плануємо призначити першими ті тести, куди зареєструється найменше число людей, а після 25 травня – обов’язкові для всіх. Майбутні абітурієнти встигнуть і підготуватися, і погуляти на шкільному святі», – розповіли в Міносвіти.

А ось на вступній кампанії футбол практично не позначиться. У цьому році вона починається 1 липня. А так як у 2012-му на цю дату запланований фінальний матч, то документи ВНЗ почнуть приймати на наступний день – 2 липня.

Літні канікули у студентів почнуться з 6 червня (зазвичай з 25 червня). До цього часу вони складуть всі іспити і отримають дипломи. Крім того, студенти гуртожитків, в які планують поселяти уболівальників, повинні будуть до 8 червня (початок ЧЄ) виїхати з кімнат.

Школярі та студенти сядуть за парти, як зазвичай, – 1 вересня. Яким чином вдасться в скорочені терміни пройти всю програму, поки не вирішили.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.