Новини України. 28 червня. В Україні створюються нерівні конкурентні умови для українських та іноземних виробників, що може позбавити українських споживачів інноваційних лікарських засобів. Про це заявляють в Європейській Бізнес Асоціації.

ліки
Іноземні ліки в Україні можуть зникнути

У Києві Комітет охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації звернувся до уряду з приводу розвитку фармацевтичного ринку України з метою недопущення дисбалансу сил та зникнення інноваційних лікарських засобів, який може бути викликаний прийняттям відповідної Державної концепції.

На думку фахівців з ЄС, прийняття цього документу може призвести до погіршення умов функціонування фармацевтичного ринку України. Крім того, Асоціація звертає увагу на ризик створення нерівних конкурентних умов для вітчизняних та іноземних виробників в Україні, у разі якщо Проект Концепції буде схвалений Урядом.

Також проект Концепції містить ряд суперечливих положень, наприклад, передбачається цільове фінансування переліку досліджень нових лікарських засобів українського виробництва, що, враховуючи досвід розвитку фармацевтичної галузі в країнах ЄС не є прийнятним, оскільки містить натяк на можливість підтримки приватних бізнес-структур за рахунок бюджетних коштів.

ЄБА звертає увагу на те, що в Проекті Концепції йдеться про постійне надання преференцій українським виробникам на різних етапах розвитку їх виробництва.

Джерело Світ 24

Неймовірне від NewsMarket: француженка вийшла заміж за мертвого нареченого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.