Новини України. 8 червня. Смертоносна кишкова паличка E. Coli, від якої в Європі померло 25 осіб, наближається до кордону України.

кишкова інфекція
В Україні цю інфекцію не зможуть розпізнати

При цьому, в Україні її не зможуть навіть діагностувати. Єдиний захист – мити руки, овочі та фрукти. «Навіть при бажанні захистити Україну від німецької болячки неможливо.

Санітарні заходи в аеропортах та на вокзалах навряд чи допоможуть, адже не будуть же робити аналізи всім, хто в’їжджає – паличка знаходиться в кишечнику», – розповів заступник головного лікаря Центральної СЕС МОЗ України Віктор Світа.

«Закрити кордони цієї інфекції нереально. У німців чудові технології, цілий інститут вивчає це загадкове захворювання. Ми в Україні не готові до його діагностики – немає препаратів. Тому лікувати людей будуть симптоматично, як при отруєнні», – додав Свита. За словами заступника головного лікаря, зараз епідеміологи розробляють рекомендації і готові інформувати населення.

А ось страховики німецьку болячку вважають вигаданою. Мовляв, хтось виробляє всю цю заразу (свинячий, пташиний грип) з метою наживи. За словами представника однієї страхової компанії, вже скоро з’явиться вакцина і від цієї інфекції.

У будь-якому випадку платити застрахованим туристам компанії зобов’язуються. Адже візи в країни ЄС без страховки не відкривають. Мінімальна страховка, розрахована на 25 днів становить близько 310 грн. (на лікування передбачено 30 000 євро). Якщо інфекція з’явиться в Україні, то лікування оплатять лише тим, чиє життя застраховане в Україні. Така страховка коштує приблизно 5000 грн.

Джерело Газета по-киевски

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.