Новини світу. 7 червня. Сирія. Співробітники правоохоронних органів потрапили в засідку, коли прямували в місто Джіср-еш-Шугуров для його очищення від “озброєних банд”, які організували антиурядове повстання.

Лівія
Повстанці знищили сили режиму

У районі міста Джіср-еш-Шугуров на північному заході Сирії у понеділок загинули 120 співробітників правоохоронних органів країни, повідомляє РИА “Новости” з посиланням на агентство AFP. З них 82 поліцейських загинули безпосередньо під час штурму бойовиками штаб-квартири міської служби безпеки.

Згідно з текстом офіційного повідомлення, поширеного сирійським державним телебаченням, співробітники правоохоронних органів потрапили в засідку, коли прямували на прохання місцевих жителів у місто для його очищення від “озброєних банд”, які організували антиурядове повстання.

За попередніми даними, поліцейських, які їхали у місто чекали в засідці кілька сотень озброєних злочинців. Нападники використовували легку зброю, гранати та вкрадені вибухові речовини.

Спочатку офіційні ЗМІ визнали факт загибелі 30 співробітників силових структур. Через деякий час було оголошено, що число убитих поліцейських виросло до 80, потім надійшла інформація, що кількість загиблих досягла 120.

Протести опозиціонерів в Сирії тривають, незважаючи на оголошену урядом широкомасштабну програму реформ. Зокрема, в країні скасовано надзвичайний стан, який діяв з 1963 року, що було одним з основних вимог опозиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.