Новини світу. 11 червня. Росія. За повідомленнями українських ЗМІ, на прес-конференції у Львові українець Роман Семчій, батько депутата львівської облради від ВО «Свобода» Михайла Семчія, розповів про черговий злочин росіян проти українців і України.

ФСБ
ФСБшники знущалися з українця 13 днів

11 травня Роман Семчій поїхав з України на роботу в ок Красноярський край, де працює з 2002 року.

19 травня його схопили працівники ФСБ Росії, заявивши, що він знаходиться в міжнародному розшуку за побиття ветерана у Львові, і тому повинен бути «етапом направлений до України».

«Мені дали можливість забрати речі. І повезли мене в Североєнісейськ в КПЗ», — сказав він і додав, що там «майор ФСБ Кирбізанов» звернувся до нього:

«Ну що, Бандера, зараз я тобі покажу».

«І відразу ударив мене в око! І потім узяв мене в кабінет і почав вибивати свідчення, він мене бив-бив-бив, потім примусив мене вмитися і завіз до адвокатши. Російська «адвокатша» сказала, якщо я нічого не скажу, то не виїду з цієї тайги! », — розповів жертва російських бандитів.

У ФСБ пообіцяли, що за правдиві свідчення його, можливо, відпустять на роботу, але потім закрили в камері.

«Мені тричі там викликали «швидку». Адвокатша мені сказала, що я маю право надавати свідчення вдома. На третій день мене викликали до суду, де зачитали ухвалу, що мене засудили на два місяці з екстрадицією до України», — розповів він.

Через три дні його перевели в Енісейськ, де помістили в камеру-одиночку. На одній з бесід з «російським лікарем», коли на її питання про місце проживання заручник повідомив про свою українську прописку, «лікар» заявила: «Означає пишемо «бомж».

«Годували погано, але коли в Україні вибухнув скандал, почали підгодовувати краще», — повідомив він і розповів, що його по місцевому телебаченню показали «як ворога народу». Через деякий час його перевели в загальну камеру, в якій було 8 осіб, що знаходилися під слідством за кримінальні злочини.

Згодом, черз міжнародний скандал, російська банда ФСБ була вимушена його звільнити.

Депутат львівської облради «свободівець» Михайло Семчій відзначив, що до його батька росіяни застосували політичні репресії.

«За що людина відсиділа більше 13 днів в Росії? Хто за це відповідатиме?», — запитав він. Депутат відзначив, що сьогодні його також викликають українські правопохоронці.

Роман Семчій обіцяв, що більше ніколи не повернеться на роботу до Росії, зате він зберіг на пам’ять сухий пайок.

Джерело Кавказцентр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.