Новини сівту. 9 червня. Росія. Комерсанта, який намагався підкупити поліцейського, чекає штраф в 480 мільйонів рублів.

хабар, арешт
Бізнесмена впіймали на гарячому

Слідчий підмосковної поліції відмовився від хабара у розмірі 8 млн рублів від комерсанта за припинення справи, останній затриманий при передачі грошей, повідомив офіційний представник департаменту власної безпеки (ДВБ) МВС РФ Андрій Московкін.

“У службу власної безпеки МВС звернувся слідчий Головного слідчого управління ГУ МВС Росії по Московській області з інформацією про спроби схилити його до вчинення посадового злочину”, – розповів Московкин.

Комерсант був затриманий 3 червня у місці злочину під час передачі хабара на території одного з торгових комплексів у Красногорському районі Московської області. За фактом дачі хабара порушено кримінальну справу за частиною 4 статті 291 Кримінального кодексу Росії.

Як писали Дни.Ру,, 4 травня за хабарі і підкуп в Росії були введені кратні штрафи. Сума стягнень варіюється в залежності від тяжкості скоєного. Вона може складати від десятикратної до 100-кратної суми хабара, але не може бути менше 25 тисяч і більше 500 мільйонів. Введення штрафів не відміняє при цьому інших заходів покарання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.