Новини світу. 19 червня. Росія. В Уральській Республіці розкрито страшне вбивство тримісячної дівчинки.

горілка
Алкоголь забирає у людей розум

З нею, за попередніми даними, бузувірським способом розправилася дівчина, яку попросили доглянути за малятком, поки мати дитини була відсутня.

Як повідомляє КЦ, трагедія відбулася в селищі Монетний. В минулий четвер увечері поступило тривожне повідомлення від 26-річної Катерини Разумової. Вона звернулася до міліціонерів за допомогою в розшуку зниклої таємничим чином тримісячної дівчинки.

Разумова пояснила, що її подруга, 28-річна Наталія Семенова, залишила на деякий час двох своїх дітей — тримісячну Машу і дворічного Артема, щоб із спокійною душею відправитися в сусідній населений пункт на вечірку. Увечері дівчинку в трикімнатній квартирі Разумової поклали спати на невеликий диван, а хлопчика в іншу кімнату. Вранці, за словами Катерини, вона і її співмешканець не виявили дівчинку, тому вирішили подзвонити в міліцію.

Міліціонери почали поквартірний обхід, одночасно була знайдена мати дітей. Варто відзначити, що у неї в цілому 7 дітей, 4 з них проживають в дитбудинку. Було встановлено, що Семенова вживала всю ніч спиртні напої і до НП непричетна.

Подальші слідчі заходи показали, що випивала напередодні і Катерина, у якої на ніч були залишені малюки.

«І коли сьогодні вранці у дівчини зійшов хміль, ситуація почала прояснюватись», — розповів Валерій Горілих.

Спочатку Разумова заявила, що дівчинка померла і вона, злякавшись покарання, викинула малятка на смітник, який розташовується в 50 метрах від її будинку. Тіло загиблою було знайдено, але судово-медичний експерт виявив на тілі дитини сліди насильницької смерті у вигляді черепно-мозкової травми і переломів ребер.

«І тоді, під пресом неспростовних доказів, Катерина призналася у вбивстві дівчинки. Вона пояснила, що та довго плакала і не давала спати. Тому вона узяла дитину за ноги і ударила головою об тумбочку з-під телевізора. А після цього пішла спати. Через деякий час встав співмешканець Катерини і побачив бездиханне тіло, розбудив подругу і дізнався про те, що трапився. Щоб уникнути відповідальності, вони і викинули труп на смітник, — розповів Горілих.

При цьому була виявлена ще одна страшна деталь. В роті у дитини фахівці знайшли кришку від пивної пляшки. Навіщо вона заштовхала її в рот дитини, Катерина пояснити не змогла. Можливо, дівчина сподівалася, що таким чином можна розіграти нещасний випадок — нібито дівчинка проковтнула і задихнулася».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.