Новини культури. 16 червня. Відео. Окрім головних героїв фільму “Кличко” – Віталія та Володимира, – в стрічці з’являються батьки братів Кличко, їхні товариші і суперники.

Брати Клички стали героями фільму про самих себе

Біографічна кінострічка “Кличко” про найвідоміших українських боксерів Віталія та Володимира Кличків вийшла на екрани кінотеатрів Європи у четвер 16 червня. Напередодні прем’єра пройшла в Берліні і Ессені.

Десятки шанувальників таланту українських чемпіонів змогли побачити на червоній доріжці не тільки головних героїв фільму – Володимира і Віталія з дружиною, а й багатьох відомих персонажів німецького спорту та шоу-бізнесу.

“Знімальна група фільму фактично жила з нами останні три роки! При цьому автори змогли знайти унікальні архівні кадри, про існування яких я навіть не здогадувався!”,– розповів Віталій. За його словами, йому було цікаво заново пережити те, що з брати сталося за ці роки, по-новому поглянути на багато речей.

“Думаю, картина нікого не залишить байдужим! Я спостерігав за тим, як тепло в Німеччині зустріли прем’єру, близько тисячі кінотеатрів Європи подали заявку на показ. І тепер дуже хочу, щоб цей фільм побачив і український глядач!”, – сказав Кличко-старший.

Нагадаємо, в липні картина “Кличко” буде представлена ​​на Одеському кінофестивалі. Щоб зняти фільм, володар Міжнародної премії “Еммі” режисер Себастьян Денхардта супроводжував братів Кличко протягом двох років у Німеччині, Україні, США, Казахстані, Канаді, Австрії та Швейцарії.

В кадрі з’являються батьки братів Кличко, їхні товариші і суперники. Себастьян Денхардта – німецький кінорежисер, сценарист і продюсер. Автор численних телевізійних документальних фільмів про Другу Світову війну, історії німецьких міст і спорт, які завоювали масу нагород у тому числі Міжнародну премію “Еммі”. На пострадянському просторі режисер відомий за серіалом “Сталінград“. “Кличко” – перший фільм, знятий Себастьяном Денхардта для кінопрокату.


Джерело ТСН

Найголовніше від NewsMarket: дізнайтесь, який екс-міністр також оголосив голодування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.