Новини політики. 1 червня. Львів. Депутат Львівської міськради від ВО «Свобода» Олег Махніцький бачив список осіб, яких хочуть притягнути до адміністративної відповідальності.

Міліція має список кого потрібно покарати

Серед них – голова Львівської облради Олег Панькевич та голова Тернопільської облради Олексій Кайда.

Про це повідомляє Вголос.

«У мене є інформація, що у органах внутрішніх справ є список 50 осіб, яких мають притягнути до адміністративної відповідальності. Я бачив цей список, там навіть є особи, які не брали участі у подіях 9 травня. У цьому списку більшість свободівців, навіть є голова Львівської облради Олег Панькевич та голова Тернопільської облради Олексій Кайда», – розповів свободівець.

Махніцький не здивується, якщо справи почнуть сфабриковувати, адже правоохоронці допитують по 5-6 годин свободівців на керівних посадах, таких як Сех та Кошулинського, хочуть «нарити» щось на них.

«Ми бачили, як Ковалівих провокували на бійку у відділку міліції, з цього приводу порушили кримінальну справу і арештували. І це у той час, коли особу, яка стріляла, і тому є всі докази, факти, просто відпускають, – влада відмовляється притягати його до кримінальної відповідальності. Навіть підписки про невиїзд не дали. Якщо суд прийматиме такі рішення, ми будемо їх висвітлювати», – заявив депутат міськради.

На питання, що робитиме «Свобода» 22 червня, Махніцький відповів:

«22 червня люди нас підтримають. Я опираюся на мітинг, який ми провели цієї неділі, де зібрались 10 тисяч людей. Ми, чесно кажучи, на таке навіть не очікували. Активність людей свідчить про підтримку «Свободи».

«Я дивуюся нашим судам, бо вони вже опустились до того, що ними керує міліція. Ніде в світі такого немає. Ми бачимо ознаки поліційної держави. Суд мав би зробити оцінку по доказах», – додав депутат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.