Новини світу. 24 червня. Відео. Бразильська влада підтвердила існування невідомого раніше дикого племені індіанців, яке мешкає в лісах Амазонки і налічує 200 людей.

Індіанці Амазонки
Індіанців знайшли через супутник

Тубільців знайшли за допомогою супутника. Влада країни не має права втручатися в їхнє життя, пише Daily Mail.

Підозра про існування невідомого вченим племені з’явилася навесні, коли супутник зафіксував великі ділянки вирубаних дерев у глибині амазонських джунглів. Пізніше сюди був направлений літак, який зробив знімки, що підтвердили припущення вчених. Знайдені тубільці живуть недалеко від перуанського кордону на південному заході Бразилії.

Урядова організація Національне індіанське суспільство (FUNAI) використовує для спостереження за дикими племенами тільки літаки, щоб не порушити звичний життєвий побут людей, що живуть за первісними законами.

Подібні норми відображені й у Конституції Бразилії. У завдання влади входить запобігання будь-яких контактів диких племен з зовнішнім світом. Права тубільців на дике життя охороняються законом, незважаючи на те, що жителі амазонських джунглів про це і не підозрюють.

За даними співробітників FUNAI, зараз у джунглях мешкає 68 ізольованих один від одного племен. Невідоме раніше плем’я живе в чотирьох великих будинках з солом’яними дахами і займається вирощуванням бананів, бобів, кукурудзи та інших культур. Представники FUNAI припускають, що тубільці розмовляють однією з мов групи пано, яким володіють жителі бразильської частини амазонських лісів, а також племена, що населяють перуанські і болівійські джунглі.

Плем’я, яке налічує приблизно 200 осіб, живе на території, яка називається Вале до Яварі. За площею вона дорівнює Португалії. Це регіон, який займає перше місце в світі за чисельністю тубільців, які живуть там. Їх кількість становить близько 2000 людей.

Порада від NewsMarket: дізнайтесь, як смартфони можуть попередити про хворобу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.