Новини світу. 15 червня. Ізраїль. У окружний суд Петах-Тікви в понеділок, 13 червня, було подано обвинувальний висновок проти 64-річного рабина Давида Хафута з Нетанії, який вчинив безліч випадків розпусних дій і кілька епізодів згвалтування 12-річної дівчинки.

равини
Равин гвалтував дівчаток

Як повідомляє інтернет-видання Ynet, рабин переконав дитину в тому, що в майбутньому дівчинка стане матір’ю Месії, але для виконання цього служіння їй необхідно «очиститися» і провести серію «виправлень».

Свою жертву Давид Хафута, рабин одного з районів Нетанії, знайшов у синагозі, куди сім’я дівчинки приходила молитися. Дівчинка зверталася до рабина з питаннями з приводу релігії. Рабин пообіцяв їй пояснити її місію в житті, попросивши зустрітися з ним нібито для цієї мети. Влітку минулого року він призначив дівчинці зустріч рано вранці на одному з перехресть у Нетанії, де він підібрав її на машині.

Рабин відвіз дівчинку на набережну, переконав її в тому, що в майбутньому їй доведеться народити Месію, і що для цього вона повинна виправити всі свої раніше скоєні гріхи. Він провів обряд релігійного одруження з дівчинкою, зажадавши, щоб вона нікому про це не розповідала. Після цього рабин пообіцяв приступити власне до «виправлення»: він переконав дівчинку лягти на заднє сидіння машини, підняти спідницю і спустити трусики, і зробив з дитиною розпусні дії.

Після цього випадку він неодноразово зустрічався з дівчинкою, переконував її, що в ній дрімають «руйнівні сили, які можуть вбити багато людей», і що їй необхідно контролювати ці сили, а навчитися цьому вона нібито може за допомогою сексуальних відносин з ним. Напередодні бат-Міцва дівчинки рабин попросив свою жертву прийти до нього додому, щоб «очиститися від гріхів», і згвалтував її.

В обвинувальному висновку також сказано, що кілька епізодів згвалтування відбувалися в конторі рабина. Давид Хафута також переконав свою жертву приводити до нього своїх подруг, з кожною з яких він усамітнювався, залякував дівчаток наближенням апокаліпсису, стверджував кожній з дівчаток, що вона стане матір’ю Месії, який врятує єврейський народ.

Обвинувачення звернулося до суду з проханням продовжити термін утримання рабина під вартою до завершення судових розглядів у цій справі.

Джерело NEWSru.co.il

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.