Новини України. 17 червня. Харків. Працівники УБОЗ ГУМВС України в Харківській області припинили діяльність організованої злочинної групи, четверо учасників якої займалися крадіжками матеріальних цінностей із складських приміщень, магазинів, офісів Харкова.

Міліція знову затримала дрібних злодюжок, замість тих, хто краде мільйони

Організатором угруповання був неодноразово засуджений мешканець м. Харкова, який, маючи кримінальний досвід і організаторські здібності, запропонував своїм знайомим поліпшити своє матеріальне становище шляхом вчинення крадіжок в складі організованої злочинної групи. Останні, не довго думаючи, погодилися. Разом з прибічниками злочинця по той бік закону став і працівник міліції. За певну винагороду «перевертень у погонах» надавав консультації зловмисникам щодо конспірації та уникнення кримінальної відповідальності.

До здійснення кожної крадіжки злодії ретельно готувалися. Спочатку вони відстежували графік роботи об’єкта, наявність фізичної охорони, сигналізації, здійснювали заходи з підготовки скоєння злочинів, вивчали прилеглу територію, шляхи відходу, а також маршрут пересування нарядів міліції. Потім вночі прибували до об’єкта на автомобілі. Зламуючи замки, або через дах, проникали в приміщення і викрадали кошти і товари промислової групи. Викрадені речі перевозили на заздалегідь орендовану квартиру організатором і згодом реалізовували на ринках Харкова. Отримані кошти розподілялися між учасниками угруповання згідно ролі кожного в злочинному ланцюжку.

Однак, як не конспірувалися зловмисники, УБОЗівцям вдалося вийти на їхній слід і затримати під час пограбування швейного цеху на гарячому. Наручники клацнули на зап’ястях у злодіїв в момент, коли ті намагалися вивезти вантажівкою вкрадені мішки з одягом.

Як встановило слідство, учасниками суспільно-небезпечного злочинного угруповання скоєно 6 таких злочинів. Збиток від злочинної діяльності склали 350 тисяч гривень.

На даний час досудове слідство завершено і справу передано до суду. Затриманим загрожує до 12 років позбавлення волі.

Джерело Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.