Новини України. 13 червня. Чернігів. відео. Невідомі екологічні активісти-радикали у Чернігові здійснили напад у ніч з 11-го на 12-е червня на об`єкт незаконної забудови на перехресті вулиці П’ятницької та проспекту Перемоги.

Молодь діє радикально

„Ми будемо і надалі знищувати всі спроби свавільної політики забудовників. Вам ніхто не давав права вирубувати дерева та зелені насадження, ніхто не давав повноважень починати будівництво без згоди громади”, – говориться в коментарі.

Коментар залишений для влади Чернігова на „Високому Валу”.

Судячи з толерантності і рішучості висловлювань, можна зрозуміти, що молоді люди є освіченими і здатні започаткувати радикальний екологічний рух у Чернігові.

„Людям, які проживають у сусідніх будинках бажаємо не здаватися, а ми Вам допоможемо у боротьбі з бандитами”, – говориться в коментарі.

Це перша подібна спроба, яка говорить: якщо влада цинічно порушує норми забудови, то викликає таку ж реакцію громади. Як кажуть, найшла коса на камінь.

„Ми і надалі збираємося боротись за вільний екологічний простір, за зелені насадження, проти забудовників – свавільників”, – сказано в коментарі радикалів.

Молоді люди, як видно на нічному відео, розламали паркан забудови.

Будівництво розпочала родичка Миколи Сеньковича – заступника Чернігівського міського голови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.