Новини світу. 2 червня. У лівійському місті Бенгазі біля одного з готелів вибухнули 4 автомобілі, в результаті чого постраждала одна людина.

Каддафі підриває повстанців

Готель “Тібесті“, який розташований на набережній в центрі міста, використовується в якості штаб-квартири та прес-центру Національної перехідної ради, створеної лівійською опозицією. Там також проживають іноземні журналісти, що висвітлюють події в країні.

Заступник голови НПР Абдель Хафіз Года припустив, що вибухи спровокувала ручна граната, вкинута в один з автомобілів. Його вибух послужив детонатором вибухів ще трьох машин, припаркованих поруч. Вірні опозиції поліцейські сили припускають, що вибух був організований агентами глави Лівії Муаммара Каддафі, які регулярно влаштовують диверсії на територіях, контрольованих повстанцями.

Сьогодні також стало відомо, що Організація Об’єднаних Націй звинуватила як лівійський уряд, так і опозицію в скоєнні військових злочинів під час конфлікту в південно-африканській державі. До таких висновків дійшла спеціально створена комісія ООН.

Експерти організації з’ясували, що війська М. Каддафі винні у смерті 10-15 тис. мирних громадян, що кваліфікували як злочин проти людства.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.