Новини світу. 24 червня. Все більше жінок мусульманських країн Азії вступають у “Клуби покірних дружин”.

мусульманка
Мусульманки об'єднуються у клуби, щоб догодити чоловікам

Створений спочатку як об’єднання працівниць малайської компанії Global Ikhwan, покликаний зробити їх зразковими співробітницями і дружинами, і розрісся до міжнародної школи жіночої слухняності.

Найефективнішим вирішенням проблем шлюбу в клубі вважають секс. Задовольняючи чоловіка, дружина не дозволяє шлюбу стати жертвою таких привнесених західною культурою явищ, як насильство або розлучення, вважає уповноважена з релігійної проблематики індонезійського відділення клубу Гіна Пуспіта.

Вивчившись у Франції на авіаінженера, вона вирішила залишити роботу за фахом, щоб цілком присвятити себе громадській діяльності. Досвід сімейного життя у неї вже є: вона – третя з дружин індонезійського мусульманина і мати трьох дітей.

“Дружини повинні підкорятися чоловікам у всьому: вони повинні не тільки подавати їжу та напої, а й заспокоювати і підтримувати чоловіків, а також задовольняти їх сексуально,” – пояснює Пуспіта.

Деякі експерти побоюються, що розростання такого руху в рядах жінок означає радикалізацію ісламу в тих країнах Південно-Східної Азії, де він раніше був помірним. “Цей феномен відбиває посилення радикальних груп в Індонезії, і він особливо небезпечний для молоді, бо, заснований на уявленні, що жінка – не людина, він стає буквально отрутою для душі”, – говорить Сіті Мусдах Муліа, ісламський богослов з Індонезійської наради з релігії та світу.

Інший експерт вважає суспільні настрої в мусульманських країнах більш ліберальними. “Думки, поширювані Клубом покірних дружин, не відображають поглядів суспільства у Малайзії та Індонезії в цілому – вони відображають, може,  0,01% думки суспільства обох країн”, – вважає політик і соціальний експерт Технологічного університету Мара (Малайзія) Шахаруддін Бадаруддін.

Джерело NEWSru

Головне від NewsMarket: посол ЄС здивований, як судять Тимошенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.