Новини світу. 2 червня. В Арізоні, яка в листопаді 2010 легалізувала використання марихуани в медичних цілях, відкрився спеціалізований супермаркет.

Марихуана
Марихуану можна виростити і вдома

Компанія weGrow, штаб-квартира якої знаходиться в Каліфорнії, відкрила в Фініксі, столиці Арізони, супермаркет, де можна купити всілякі товари для самостійного вирощування конопель.

«Ми продаємо все, крім самої трави,» – сказав Дхар Манн, засновник weGrow, і пояснив, що в супермаркеті можна купити спеціальний грунт і лотки для вирощування марихуани.

Для дозволу використовувати легкий наркотик у медичних цілях охочим необхідно звернутися до лікаря, який повинен видати спеціальну карту. В Арізоні її отримали вже майже чотири тисячі людей, а сама Арізона в кінці 2010 року стала 16-м американським штатом, що дозволяє використання марихуани.

Нагадаємо, сьогодні Глобальна комісія ООН з оцінки боротьби з розповсюдженням наркотиків, в яку входить колишній генсек ООН Кофі Аннан, колишні президенти Мексики, Колумбії і Бразилії, екс-прем’єр Греції, перуанський письменник Варгас Льоса, рекомендувала легалізувати марихуану, визнавши провал у боротьбі з наркотиками.

Джерело Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.