Новини авто. 13 червня. США. Інформувати водія про ситуацію на дорозі будуть вібруючі датчики і потоки повітря в салоні. А спеціальні вібруючі рукавички будуть сповіщати водія про те, куди і як слід повертати.

Сліпі вчаться їздити на форді

Над створенням цієї унікальної машини працювали співробітники Технічного університету Вірджинії разом з американською Національною федерацією сліпих. Перший прототип такого автомобіля з’явиться в наступному році, повідомляє Корреспондент.

Зараз автомобіль, створений на базі позашляховика Ford Escape, проходить випробування. Інформувати водія про ситуацію на дорозі будуть вібруючі датчики і потоки повітря в салоні. Так, спеціальні вібруючі рукавички будуть сповіщати водія про те, куди і як слід повертати.

Завдяки панелі управління, оснащеної мережею отворів для викиду стисненого повітря різної температури, з різною швидкістю, на руки і обличчя, водій буде попереджатися про різні перешкоди.

Вібруючий жилет повідомить про швидкість, з якою рухається автомобіль, а кермо управління буде подавати аудіосигнали про напрямок руху.

При створенні машини було використано безліч датчиків та приборів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.