Новини України. 26 червня. Україна стала першим членом організації, що не перебувають у ЄС.

rivne_aes
Україну прийняли до Європейського ядерного форуму

Генеральна асамблея Європейського ядерного форуму (“ФОРАТОМ“) проголосувала за приєднання асоціації “Український ядерний форум” в якості асоційованого члена до цієї організації, інформує прес-служба уряду України.

“Український ядерний форум” прийнятий в “ФОРАТОМ” першим із подібних собі організацій, які представляють країни, що не є членами Євросоюзу (ЄС). Відзначається, що асоційоване членство в “Форатомі” є кроком на шляху інтеграції України в ЄС.

А також “дозволить координувати позиції з ключових питань розвитку ядерної енергетики, налагодити тісніші відносини з європейськими структурами, що мають відношення до формування європейської енергетичної політики та розвитку ядерної енергетики , налагоджувати співпрацю й обмінюватися досвідом в ядерній сфері з провідними світовими компаніями”.

Європейський ядерний форум – це об’єднання 16 національних ядерних форумів європейських країн (Бельгія, Болгарія, Угорщина, Великобританія, Іспанія, Італія, Нідерланди, Словаччина, Словенія, Румунія, Чеська Республіка, Фінляндія, Франція, Німеччина, Швеція, Швейцарія), що представляють інтереси більше 860 великих європейських і транснаціональних компаній. Сфера діяльності цих компаній – надання продукції і послуг у ядерній галузі.

Український ядерний форум” створений в грудні 2008 року підприємствами та організаціями ядерно-промислового комплексу України.

Джерело Комсомольская правда

Курйози від NewsMarket: літня пара вкрала з Освенціму ложки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.