Новини України. 2 червня. Якщо Україна не відкриє ринок комунальних послуг для іноземних інвесторів, які крім грошей зможуть принести нові технології та схеми управління господарством, то система ЖКГ ризикує остаточно впасти ще до найближчих президентських виборів.

ЖКГ-ремонт
Система ЖКГ потребує іноземних інвестицій для нового обладнання

Про це заявив координатор напрямку «Сучасна інфраструктура» Уряду Змін політичної партії «Фронт Змін» Ігор Ліскі, коментуючи інформацію про звільнення першого віце-прем’єр-міністра Україна Віктора Тихонова, повідомляє прес-служба партії.

«Заява прем’єр-міністра України Миколи Азарова про виділення 5 мільярдів гривень для житлово-комунального комплексу в 2012 році, звільнення профільного віце-прем’єр-міністра, першого заступника міністра регіонального розвитку – все це свідчить про повне нерозуміння урядом ситуації в ЖКГ і глибини нинішньої кризи. Тільки відкриття ринку житлово-комунального господарства для іноземних операторів може утримати структуру в працездатному стані», – сказав він.

Рівень українських тарифів,  про які нам постійно говорять, що вони низькі – абсолютно достатній для забезпечення оновлення фондів: «Питання тільки в якості управління ресурсами, в корупції, в неможливості для іноземних інвесторів реалізовувати проекти в сфері ЖКГ – у них вимагають навіть не хабарі, у них вимагають частку власності! І це не поодинокі випадки. Іноземці хотіли б прийти – український ринок цікавий і привабливий. Але не в таких умовах».

«Сьогодні потрібно міняти не просто й не тільки окремих віце-прем’єрів. Треба змінювати систему. Але поки немає жодних ознак того, що уряд на це здатний», – сказав Ігор Ліскі.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.