Новини України. 14 червня. В Україні запустили пілотний проект Інтернет-сайту Асоціації хірургів України.

інтернет
Сайт буде корисний і для лікарів, і для громадян

Під час презентації пілотного проекту сайту керівник відділу Національного інституту хірургії та трансплантології Шалімова Михайло Костилєв зазначив, що в майбутньому сайт має стати центральним хірургічним сайтом країни.

За його словами, сайт буде мати українську, російську та англійську версії. “Основна ідея сайту полягає в його корисності і функціональності для всіх: як для хірургів і їхніх колег-медиків інших спеціальностей, так і для звичайних громадян”, – сказав Костилєв.

Він зазначив, що неавторизований доступ буде для всіх на головній сторінці сайту і в рубриці “Для пацієнта“. У останній рубриці передбачається надання пацієнтові інформації про симптоматику, лікування, ускладнення хірургічних захворювань, основні хірургічні втручання.

Доступ до інших рубрик буде можливий для членів асоціації після відповідної авторизації. На сайті також передбачається інформація про всі хірургічні відділення стаціонарів та поліклінік всіх регіонів.

“Даний проект буде реалізовано вперше не тільки в хірургії, а в системі охорони здоров’я України взагалі”, – зазначив Михайло Костилєв. Він сказав, що сайт буде містити і базу електронних адрес хірургів, а також їх коротку біографічну довідку. Також на сайті будуть прямі онлайнтрансляції всіх хірургічних конференцій і архів відеооперацій, а також ролики про новітнє медичне обладнання.

Джерело Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.