Новини світу. 1 червня. Державний комітет телебачення та радіомовлення призупинив ліквідацію української редакції Всесвітньої служби радіомовлення України (ВСРУ).

"Українське радіо" знову звучить у всьому світі

Відповідний наказ голова Комітету Юрій Плаксюк підписав 30 травня, повідомляє сайт відомства.

У документі зазначається, що всупереч рішенню колегії Держкомтелерадіо “Про заходи щодо оптимізації мереж каналів мовлення Національної радіокомпанії України” від 31 березня 2011 року та наказу Держкомтелерадіо від 11 квітня 2011 року № 81 “Про реалізацію рішення колегії Держкомтелерадіо від 31 березня 2011 року № 3/9” керівництво НРКУ прийняло “помилкове рішення щодо реорганізації Дирекції іномовлення та суттєвого скорочення обсягів програм іномовлення Українського радіо”.

Гендиректора Національної радіокомпанії України Тараса Аврахова попередили про відповідальність за скорочення обсягів програм іномовлення НРКУ, що суперечить рішенням колегії Держкомтелерадіо.

Згідно з наказом, йому необхідно “призупинити будь-які дії, що призводять до скорочення обсягів іномовлення Українського радіо; вжити заходів щодо відновлення функціонування творчого колективу Дирекції іномовлення НРКУ та обсягів іномовлення Українського радіо до прийняття окремого рішення Держкомтелерадіо з даного питання відповідно до ч. 2 п. 2 Ухвали колегії Комітету від 31.03.2011 р.”.

У Держкомтелерадіо створено комісію з розгляду підстав скорочення обсягів іномовлення Українського радіо та шляхів здійснення реорганізації Дирекції іномовлення.

Як відомо, 25 травня за рішенням Аврахова українська редакція Всесвітньої служби радіомовлення України припинила мовлення на зарубіжні країни.

Натомість у рамках Дирекції інформаційного мовлення НРКУ створена редакція мовлення на закордон, яку очолив Михайло Білецький, зазначає “Телекритика“.

Світовий конгрес українців просив представників української влади скасувати рішення про припинення мовлення української редакції ВСРУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.