Новини економіки. 10 червня. В Україні щорічні втрати через невчасність збору врожаю – більше 6 млн тонн зерна, що в середньому еквівалентно 12 млрд грн.

Зерно
Україна втрачає своє зерно через невчасне збирання

Про це під час Всеукраїнської наради з підготовки до збирання 2011 заявив директор машинно-технологічного комплексу Державної продовольчо-зернової корпорації України Олександр Бавицький.

За його словами, забезпеченість зернозбиральної техніки в Україні складає не більше 40% від потреби; 78% комбайнового парку країни знаходиться за межами амортизаційного і економічно доцільного терміну експлуатації.

«Для комплексного вирішення даної проблеми був створений машинно-технологічний комплекс ГПЗКУ, який дозволить ліквідувати дефіцит зернозбиральної та обслуговувальної техніки шляхом придбання до 2014 р. 7,2 тис. комбайнів і 5 тис. автопоїздів-зерновозів», – заявив Бавицький.

За його словами, 7,2 тис. комбайнів зможуть щорічно забезпечити своєчасне прибирання 10,8 млн га і збір близько 27 млн ​​тонн врожаю по всіх культурах, що скоротить втрати держави.

Джерело Главком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.