Новини України. 14 червня. Європейські країни можуть застосувати санкції проти України за порушення міжнародного права.

Україна, ЄС
Європейські країни можуть застосувати санкції проти України

Таку думку висловила член Європарламенту від Чехії Зузана Ройтова, яка спеціалізується на питаннях захисту прав людини, повідомляє прес-служба громадської організації “Українська європейська перспектива” з посиланням на газету чеського парламенту “Parlamentní listy.cz”.

“Методи, якими ведеться розслідування неначе якихось порушень закону проти колишнього українського прем’єра та інших політиків, робить цілком недостовірними українське право, поліцію й сучасну владу. Ці методи переслідувань були в арсеналі тоталітарного комуністичного режиму в минулому столітті”, – наголосила Ройтова.

“Якщо в Україні ситуація не зміниться, потрібно зважити застосування санкцій за порушення міжнародного права”, – закликала вона. На її думку, розслідування в Україні проти опозиційних політиків ведуться з порушенням українських законів.

Ройтова також закликала країни-члени ЄС, до того, щоб вони слідом за Чеською Республікою були готовими надавати політичний притулок українським опозиційним політикам, які переслідуються на батьківщині.

Як відомо, організація “Українська Європейська перспектива” заснована колишнім міністром економіки України Богданом Данилишиним, який отримав політичний притулок у Чехії після порушення кримінальної справи в Україні.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.