Новини здоров’я. 21 червія. В’єтнам. У жителя В’єтнаму зареєстрована пухлина ноги масою понад 80 кілограмів і діаметром близько метра, пише видання The Herald НД

Пухлина вагою у 80 кг

Як розповів 31-річний Нгуен Дуй Хаї зі столиці повіту Ламдонг міста Далата, пухлина на правій нозі з’явилася у нього в ранньому дитячому віці. З тих пір вона постійно збільшується в обсязі, незважаючи на ампутацію ноги від коліна, перенесену в’єтнамцем 14 років тому.

“Я не в змозі нічого робити, тільки сидіти і лежати”, – цитує його видання. Хаї доводиться у всьому покладатися на свою 61-річну матір, яка забезпечує синові повний догляд.

Сім’я Хаї не може оплатити радикальне лікування, тому, даючи інтерв’ю, в’єтнамець звернувся за фінансовою допомогою, що дозволила б йому заплатити за операцію.

За словами керівника діагностичного відділення Ханойської пухлинної лікарні Ву Вана Тхача, пухлина Хая є найбільшою з коли-небудь зареєстрованих в країні. Лікар також пояснив, що причиною гігантської доброякісної пухлини стала, швидше за все, генетична мутація.

З якої тканини відбувається новоутворення, не повідомляється.

Джерело Подробиці

Корисне від Newsmarket: Увага! Кліщі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.