Новини політики. 2 червня. Генеральна прокуратура України вчергове вдалася до відвертої неправди, свідомо перекрутивши слова Юлії Тимошенко про ненадання їй дозволу виїхати в Брюссель на саміт Європейської народної партії.

Юлія Тимошенко
Тимошенко каже щиру правду

Про це заявив захисник Тимошенко Сергій Власенко у відповідь на заяву прес-служби ГПУ. Власенко нагадав, що стаття 129 Кримінально-процесуального кодексу України зобов’язує слідчого вирішити питання, порушені у клопотанні звинуваченого та її захисту, протягом 3 діб.

«Ми подали клопотання про виїзд у Брюссель 25 травня – з копіями запрошень, а 27 травня – вже з оригіналами. Триденний термін уже вийшов. Замість того, щоб виконати вимоги ст. 129 КПК, слідчий переніс вирішення цього питання «на колись». Це пряме порушення закону», – стверджує Сергій Власенко.

Він запропонував прес-службі ГПУ та особисто слідчому Нечвоглоду уважно переслухати чи перечитати інформацію, яку Юлія Тимошенко повідомила журналістам на виході з Генпрокуратури, і спробувати знайти в ній хоч одне слово, яке не відповідає дійсності.

«Так, як передбачається законом, слідчий зобов’язаний протягом трьох днів повинен був дати відповідь: відпускають вони мене до Брюсселю на саміт лідерів європейських країн в рамках зустрічі Європейської народної партії, в рамках саміту Європейської народної партії. Але сьогодні він сказав, що мені не дано дозвіл на поїздку до Брюсселю. Тобто три дні пройшло, але дозвіл вони не дали», – дослівно сказала Юлія Тимошенко ЗМІ.

«Прокуратура знову свідомо бреше. Приклад показав особисто Генеральний прокурор Віктор Пшонка минулої п’ятниці в ефірі телеканалу «Інтер», далі це підхопив його перший заступник Ренат Кузьмін на трибуні Верховної Ради, а тепер і прес-служба ГПУ разом з Нечвоглодом дозволяють собі махінації і махлювання», – заявив захисник Тимошенко.

За словами Сергія Власенка, завтра захист Тимошенко подасть нове клопотання про надання їй дозволу відвідати Брюссель для участі у саміті ЄНП, до складу якої входять лідери європейських держав та керівники Європейського союзу, повідомляє прес-служба партії.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.