Новини технологій. 22 червня. Відео. Швидкість програвання відео поки всього 6 кадрів на секунду, що робить його схожим на мальований мультфільм.

паперовий дисплей
Паперовий дисплей відтворює ч/б відео

Тайванська компанія AU Optronics (AUO), один зі світових лідерів з виробництва дисплеїв, на базі технології електронного паперу Sipix створила “паперовий дисплей”, здатний демонструвати чорно-біле відео.

Швидкість відтворення відео поки всього 6 кадрів на секунду, що робить його схожим на мальований мультфільм. Проте розробники запевняють, що цей показник незабаром буде збільшений до 10 кадрів на секунду.

Розроблена панель підтримує роздільність VGA (480×640 пікселів) і забезпечує частоту оновлення 100 Гц. Прототип паперового дисплея відображає зображення у монохромному вигляді в чотирьох відтінках сірого кольору, але незабаром їх кількість має бути збільшена до 16 градації.

Нагадаємо, нещодавно інша тайванська компанія E Ink, провідний виробник виробів на основі “електронних чорнил”, представила прототип дисплея, надрукованого на звичайній тканині і надміцному папері. Обидва матеріали можна м’яти, бгати і згортати в трубочку.

Найбільш приваблива перспектива застосування дисплея на тканині – малюнки, що змінюються на одязі, і навіть показ на ньому простеньких відеороликів.

Джерело NEWSru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.