Новини світу. 3 червня. Колишній лікар Джек Кеворкян, відомий під прізвиськом “доктор Смерть”, помер в американській лікарні William Beaumont.

джек кеворкян
Остання година прийшла і до "Доктора Смерті"

Причиною смерті Кеворкяна лікарі назвали тромбоз легеневої артерії. У середині травня 83-річний “Доктор Смерть” був госпіталізований з пневмонією і захворюванням нирок.

Джек Кеворкян у 1999 році був засуджений за те, що допомагав піти з життя безнадійно хворим людям, даючи їм можливість зробити смертельну ін’єкцію або вчинити суїцид, отруївшись газом. За даними, які були оголошені в суді, Кеворкян допоміг зробити самогубство приблизно 130 жителям США.

Доктор провів в американській в’язниці вісім років. Його заарештували тільки після того, як на телебачення потрапила відеокасета з суїцидом одного з пацієнтів Кеворкяна. У 2007 році він вийшов на свободу і оголосив, що планує зробити кар’єру політика і домагатися введення права на евтаназію.

У 2008 році Джек Кеворкян брав участь у виборах в Конгрес в якості незалежного кандидата. “Доктора Смерть” підтримали менше трьох відсотків виборців. У 2010 році вийшов телевізійний фільм “Ви не знаєте Джека”, присвячений діяльності “Доктора Смерть”. Роль Кеворкяна в ньому зіграв Аль Пачино.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.