Новини світу. 28 червня. Верховний суд США визнав неконституційною чинну в штаті Каліфорнія заборону на продаж дітям відеоігор, що включають сцени насильства і жорстокості.

Діти у США можуть гратися у жорстокі ігри

У постанові від імені більшості суддя визнав, що “штат має законне право захищати дітей від шкоди”, але підкреслив, що це “не включає широких повноважень щодо обмеження ідей, впливу яких можуть піддаватися діти“.

Проти вердикту голосували лише двоє з дев’яти членів Верховного суду. Ліберальний за своїми поглядами Стівен Брайер вбачає протиріччя між цим рішенням і чинною забороною на продаж неповнолітнім порнографії.

“Виходить, що продавати дитині журнал з голою жінкою на обкладинці не можна, а відеогру, в якій таку ж жінку, тільки одягнену, мучать і вбивають, – можна”, – зазначив він у окремій думці.

Консерватор Клеренс Томас обгрунтував власне голосування проти спільної позиції посиланням на те, що, на думку батьків-засновників конституційного устрою США, вселяти щось дітям дозволялося лише за згодою їх батьків або опікунів.

Джерело Вести

Прогноз від NewsMarket: Skype для iPad побачить світ цього тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.