Новини світу. 25 червня. Росія. У центрі Санкт-Петербурга в ніч з середи на четвер з’явилася «вулиця Гвардії полковника Буданова».

"Русские помнят Буданова" - стверджують російські націоналісти

Невідомі приклеїли листівку, що повідомляв про «перейменування», поверх назви 10-ої Совєтської вулиці.

За даними «Кавказ центру», в четвер в Катеринбургу також була «перейменована» вулиця Азіна, названа на честь учасника Громадянської війни, начдива Володимира Азіна, латиша за національністю. Наклейка з ім’ям Буданова з’явилася в четвер вранці на фасаді. Відповідальність за появу провокаційної таблички узяв на себе «Російський образ» — про це свідчить підпис внизу наклейки.

Відповідальність за хуліганську витівку в Північній столиці поки ніхто не узяв, проте раніше на сайті націоналістичного руху «Російський образ» з’явилася інформація, що 18–19 червня в декількох містах Росії пройшла акція «перейменування» вулиць на «імені Буданова». Повідомлення супроводжувалося знімками з наклеєними стікерамі на місці старих назв вулиць.

За даними «націоналістів», «акція пам’яті» колишнього полковника Юрія Буданова, убитого 10 червня в Москві, пройшла в Москві, Калузі, Обнінську, Нижньому Тагілі, Ростові-на-Доні, Таганрозі, Тюмені та інших містах.

Як пояснили «націоналісти» на сайті «Російського образу», розповідаючи про акцію в минулі вихідні, їх прихильниками були «перейменовані» вулиці, що «носять назви, не відповідні сучасним російським реаліям і що несуть негативне смислове навантаження для переважної більшості прогресивно і національно мислячих російських людей».

У Москві в ході акції націоналістами була «перейменована» вулиця імені колишнього президента Чечні Ахмата Кадирова. У Калузі ім’я Буданова наклеїли поверх назви вулиці Миколи Баумана. У Обнінську активісти «Російського Образу» «перейменували» Комсомольську вулицю, повідомляється на сайті організації. У Нижньому Тагілі для акції була обрана вулиця Карла Маркса. У Таганрозі «перейменуванню» піддалася вулиця імені Михайла Калініна, в Тюмені — вулиця Фелікса Дзержінського.

У Ростові-на-Дону націоналісти наклеїли стікери «Уліца Буданова» на Соціалістичній вулиці. Як написав блоггер starostin-a, який зняв, як відбувалася акція, таблички з назвою вулиці деколи знаходилися так високо, що розклеювачам доводилося підсаджувати один одного. Акція проходила рано вранці, щоб ніхто не міг їй перешкодити.

Політичні баталії від Newsmarket: Регіонали та БЮТівці платять мітингувальникам за підтримку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.