Новини нерухомості. 1 червня. Столиця України займає 23 місце в рейтингу найдорожчих міст Європи, Близького Сходу і Африки.

Київ
Київ на 23 позиції рейтингу найдорожчих міст

За показником ставки оренди приміщень у центрі міста українська столиця посідає 23 місце по Європі, Близькому Сходу і Африки. Про це свідчить огляд Міжнародної консалтингової компанії Colliers International.

Так, найдорожчим містом цього регіону є Лондон. За результатами I кварталу поточного року в Лондоні зафіксована ставка оренди 1570 доларів за квадратний метр на рік.

На другому місці Париж – 13,7 тисяч квадратних метрів на рік, на третьому Цюріх – 10. Москва знаходиться на 7 місці, ставка оренди становить 7,2 доларів. У Києві ціна становить 3,250 тисячі доларів за квадратний метр на рік.

“Ситуація на ринку торгівельної нерухомості залишається стабільною останні 12 місяців. Це дозволяє операторам розширювати свої плани з розвитку і підвищувати попит, що у свою чергу, зможе в найближчому майбутньому призвести до зміни позиції Києва серед європейських міст”, – заявила директор департаменту торговельної нерухомості Colliers International в Україні Наталія Кравець.

Відзначимо, до кризи у 2008 ставка оренди приміщень на головних торгових вулицях у Києві становила 4884 доларів за квадратний метр на рік.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.