Новини України. 6 червня. Перший випадок зараження небезпечним штамом бактерії E. сoli (кишкова паличка), яка забрала життя понад двох десятків людей у ​​Європі, зафіксований в Польщі.

кишкова інфекція
ІШтам інфекції зафіксували вже і в Польщі

Інформацію підтвердила головна санітарна інспекція Польщі. Бактерію виявили ​​у 29-річної жінки кілька днів тому, проте тільки в понеділок інформація підтвердилася.

Жінка, яка постійно проживає в Німеччині, потрапила до лікарні 23 травня в Великопольському воєводстві, зараз вона знаходиться на лікуванні в місті Щецін. Ще двоє людей перебувають у цій же лікарні з підозрами на наявність цієї бактерії.

Кишкова інфекція у Європі споконвічно була зафіксована на півночі Німеччини. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), випадки захворювання зареєстровані вже в десяти країнах Європи. Повідомлялося також про смерть одного пацієнта в Швеції.

Спочатку передбачалося, що переносником небезпечних бактерій є салатні огірки з Іспанії, але це побоювання не підтвердилося. Тепер фахівці підозрюють ферму в Нижній Саксонії, зокрема, пророщені там зернові, які використовуються для приготування салатів і других страв. Передбачається, що точні результати лабораторних досліджень будуть відомі у вівторок.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.