Новини світу. 28 червня. Влада Північної Кореї оголосила про закриття всіх університетів країни на 10 місяців. Замість навчання молоді люди будуть відновлювати національну економіку на будівництвах.

корейці
Корейські студенти йдуть на будівництво

Керівництво Північної Кореї наказало скасувати заняття для всіх учнів, крім старшокласників і приїжджих студентів до квітня 2012 року. Весь цей час країна буде готуватися до грандіозного святкування сторіччя з дня народження Кім Ір Сена, повідомляють джерела, близькі до північнокорейської адміністрації.

Північнокорейська влада поставили собі мету “до 2012 року відчинити ворота в нашу багату і процвітаючу країну”. Для втілення цих планів в життя Пхеньян прагне зміцнити північнокорейську економіку в процесі переходу влади від нинішнього правителя країни Кім Чен Іра його третьому синові Кім Чен Уну. Нагадаємо, північнокорейському лідеру в лютому виповниться 70 років.

До ювілею Кім Ір Сена влада планує організувати в центрі Пхеньяна масштабне будівництво висотних будівель. Саме на цих “будівництвах століття” більшість студентів країни будуть працювати майже цілий рік.

За словами туристів, які нещодавно повернулися з Пхеньяну, одним з проектів в рамках масштабного будівництва стало зведення нового терміналу в столичному аеропорту країни. Як повідомляють азіатські новинні агентства, він почав працювати на початку червня. У терміналі немає жодного кафе чи ресторану. Відвідувачі можуть задовольнятися лише невеликими лавочками, де можна придбати книги і товари першої необхідності.

Джерело Вести

Неймовірне від NewsMarket: француженка вийшла заміж за мертвого нареченого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.