Новини політики. 25 червня. Партія “Батьківщина” заявляє, що вночі до приміщення Печерського суду потрапили близько 30 молодих людей.

Юлія Тимошенко
Суд захопили невідомі

Як повідомляє прес-служба “Батьківщини“, депутати від фракції прибули до Печерського суду в суботу о 6:30.

Працівники правоохоронних органів, які заблокували прохід до будівлі, повідомили, що суд зачинено, оскільки свою роботу він починає о 9.00.

Опозиційні депутати зайняли місця біля головного та запасного входів до Печерського суду.

“Коли о 9.00 охорона відчинила двері і депутати піднялися до зали суду, то побачили там близько 30 молодих людей, які на запитання, яким чином вони потрапили до суду у неробочий час, почали поводитися агресивно і по-хамськи”, – йдеться в повідомленні.

Депутати звернулися до працівників суду з вимогою викликати наряд міліції та з’ясувати, яким чином вночі, до 6.30, в неробочий час, була захоплена державна установа.

“Однак до цього часу ніякої реакції від суду немає”, – зазначає прес-служба.

У зв’язку з цим народні депутати мають намір звернутися з офіційним зверненням до Генеральної прокуратури з вимогою притягнути винних до відповідальності.

“Партія “Батьківщина” розцінює провокативні дії влади як ще одне яскраве свідчення бутафорності і брехливості судового процесу над лідером партії “Батьківщина“, – йдеться в повідомленні.

Newsmarket

Скандал від Newsmarket: Будівлю Печерського суду заблокували

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.