Новини світу. 8 червня. У Нью-Йорку оприлюднили лист Адольфа Гітлера, в якому, як вважається, той вперше згадує про свої плани з ліквідації євреїв.

Оприлюднили лист Гітлера про Голокост

Гітлер надрукував цей лист на машинці у 1919 році і підписав його від руки. У той момент він служив у відділі пропаганди німецької армії. Лист був адресований вищому за рангом офіцеру Адольфу Гемліху.

У листі майбутній фюрер, зокрема, пише про необхідність створення “сильного уряду”, який допоможе усунути “загрозу” з боку євреїв за допомогою утиску їх прав. Передбачалося, зокрема, розробити закон про “інородців”. Кінцевою метою, на думку Гітлера, повинно було стати вигнання євреїв з Німеччини.

Як повідомляє CNN, лист знайшли в архівах нацистів під Нюрнбергом в 1945 році і з тих пір він перебував у руках приватних колекціонерів.

Справжність листа була підтверджена в 1988 році фахівцем з почерків Чарльзом Гамільтоном, який свого часу довів, що так звані “Щоденники Гітлера” є підробкою.

Три тижні тому лист Гітлера придбав рабин Марвін Хір, засновник і керівник правозахисної організації Центр Симона Візенталя, що захищає, зокрема, права євреїв. Хір заплатив за документ 150 тисяч доларів. У липні 2011 року лист стане частиною експозиції Музею толерантності в Лос-Анджелесі.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.