Новини світу. 7 червня. У рамках антитютюнової кампанії в тюрмах Нової Зеландії ув’язненим почали видавати моркву замість сигарет.

Морква замість сигарет

Як повідомляють місцеві ЗМІ, так розпорядився Департамент виправних установ Нової Зеландії. Згідно з розпорядженням, кожним ув’язненому курцеві необхідно видавати по дві морквини на день, причому кожна з них повинна бути розрізана на 16 скибочок. Скибочки повинні бути однакові за формою і розміром “наскільки дозволяють наші можливості”, зазначається у директиві.

Як передбачається, жування морквяних скибочок дозволить полегшити відмову від сигарет напередодні повної заборони на куріння, яка вступить в силу в виправних установах Нової Зеландії з 1 липня поточного року.

Коментуючи ініціативу тюремного відомства, президент Асоціації працівників виправних установ Нової Зеландії Бівень Хенлон зізнався, що спочатку сприйняв повідомлення про заміну сигарет морквою як жарт.

Втім, потім Хенлон змінив свою думку. “Коли є що покласти в рот, вони не будуть тягнутися до сигарети”, – повідомив він, додавши, що морква – більш здорова альтернатива курінню, ніж, наприклад, льодяники.

Продаж сигарет та інших тютюнових виробів заборонили в тюрмах Нової Зеландії минулого тижня. Протягом попередніх декількох місяців більшість з 5700 новозеландських ув’язнених почали отримувати нікотинові пластирі.

Раніше повідомлялося про те, що Фінляндія прийняла програму з повної відмови громадян від куріння.

Джерело Медпортал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.