Новини України. 7 червня. Львів. 8 червня у Львові націоналісти пікетуватимуть головне упраління МВС в області.

Націоналісти вимагатимуть справедливості

Акцію протесту організовують автономні націоналісти (Опір) спільно зі студентською профспілкою “Студентська солідарність”.

Як заявляють організатори, вони вимагають від міліції припинити репресії проти українців, яких незаконно арештовують, саджають в СІЗО та штрафують.

“Замість цього міліції ватро було б зайнятися сином міліцейського чиновника – Сопільником, який безнаказано стріляє забороненими в Україні набоями в людей”, – говорить один з організаторів Степан.

Крім цього орагнізатори заявляють, що цією акцією вони хочуть показати людям у формі, що націоналістичну молодь не залякати, і якщо вони знову допустять червоний шабаш у Львові, то львів’яни вийдуть на барикади і будуть відстоювати честь Львова, як столиці націоналізму в Україні.

“Моїх дядьків і тіток, діда вбили під цією червоною ганчіркою і допустити, щоб її знову тут підняли я не можу, тому 10 діб чи 200 грн не змусять мене сидіти вдома. Це справа пам’яті та честі”, – пояснює свою позицію Сергій.

Учасники акції збираються об 11:30 біля пам’ятника Іванові Франкові, організатори закликають усіх, хто прийде на протест одягати маски, щоб позбавити себе від близького спілкування з міліціонерами.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.