Новини України. 28 червня. У Криму сакськими оперативниками затримано 27-річну іноземку, яка пропонувала послуги інтимного характеру за винагороду на території однієї з місцевих баз відпочинку.

тюрма
Іноземка відбудеться штрафом?

«Відповідно до законодавства нашої країни, заняття проституцією є адміністративним правопорушенням, яке посягає на громадський порядок і громадську безпеку і передбачені Кодексом України про адміністративні правопорушення. Щодо проститутки складено адміністративний матеріал за ст. 181-1 КУпАП України, який буде направлений на розгляд адміністративної комісії міської ради – за місцем скоєння правопорушення», – йдеться в повідомленні.

За адмінкодексом за заняття проституцією передбачено покарання у вигляді попередження або накладення штрафу в 170 гривень. Згідно з частиною 2 тієї ж статті, ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, припускають оплату більш значної суми штрафу – до 255 гривень.

«Як правило, правопорушниці пояснюють свої дії тим, що окрім цього вони робити нічого не вміють. Мабуть, такі пояснення переконують членів адмінкомісії, адже згідно з наявними обліками, з семи порушниць суспільної моралі, діяльність яких правоохоронці задокументували у минулому році, тільки одній довелося заплатити штраф. Всі інші відбулися попередженням, пообіцявши більше не повертатися до свого нелегального бізнесу», – повідомляє НБН.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.