Новини України. 13 червня. Київ. На майданчик, де раніше розташовувався парк на вулиці Малишка в Києві, приїхали будівельники.

Про це повідомляє LB.ua.

На майданчик навпроти «Дитячого світу» на Дарниці, де раніше був парк, приїхали будівельники – вони встигли вивантажити вагончик та деревину. Подальшим їх діям протистоять місцеві жителі – близько десятка людей, переважно старшого віку, не пускають машини на майданчик. Вони обіцяють кидатися під колеса, щоб зупинити забудовників.

На майданчику знаходяться двоє охоронців і близько 6 будівельників. Один з них повідомив, що будуватимуть «художню школу, бібліотеку для дітей і клуб для ветеранів спецслужб». За словами місцевих жителів, викликана ними міліція перевірила у будівельників документи, але не зупинила їх.

Будівельники погодилися не починати роботи тільки після того, як на місце приїхали представники «Київблагоустроя». Вони зажадали спочатку надати дозвільні документи, але їх ні в кого не виявилося. Тим не менш, вагончик з майданчика не прибрали.

Нагадаємо, парк Малишка забудовники вирубали і засипали щебенем в 2010 році. Проте в квітні цього року, після тривалих протестів місцевих жителів, суд визнав будівництво незаконним. На чиновника, який дозволив будівництво, було заведено кримінальну справу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.