Новини України. 12 червня. Київ. Відео. На стадіоні “Спартак” із полум’ям жонглювали і виконували акробатичні номери.

фаєр-фест
Шоу сподобалося глядачам

Мистецтво підкорювати вогняну стихію – демонстрували фаєрники з України, Росії, а також з Фінляндії, Німеччини, США, Литви і Великої Британії.

Десятирічна Люба – наймолодша учасниця фаєр-фесту – тільки мріє вогнем дихати. Поки що лише крутить. Зараз хитромудрі петлі вимальовує без іскри, бо вдягнута у синтетику. За правилами безпеки, з вогнем потоваришувати можна, лише якщо на тобі натуральні тканини.

Глядачів відійти просять на відстань щонайменше 15 метрів. Та ті до іскор лише линуть. Самі ж майстри вогняного жанру не перестають нагадувати – не намагайтися повторити це удома. Самі бо перші кілька місяців трюкам навчалися без вогню. Та й не наодинці – на спеціальних майстер-класах. Такі і під час фестивалю проводили. Завдяки таким запальним урокам український воняний жанр і розвинули.

П’ять років тому на першому київському фаєр-фесті полум’ям жонглювали не більше 50 вогнекрутів. Нині – чотири з половиною сотні. Наступного року обіцяють встановити новий рекорд – за кількістю і фаєрщиків, і країн-учасниць. Тоді – кажуть – запалять – не лише стадіон. А й увесь Київ.

Джерело 5 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.