Новини України. 10 червня. У Києві встановили рекорд із пограбування. З відділення «Єврогазбанку» винесли гроші та коштовності на загальну суму в 10 мільйонів гривень.

Українські гривні
Міліція підозрює у пограбуванні охоронця

Приблизно 1,5 млн гривень в еквіваленті взяли в доларах, євро та гривнях, решту – в злитках дорогоцінних металів. Подібних збитків українські банки від рук грабіжників ще не знали!

У крадіжці міліція підозрює охоронця банку, який в ту ніч чергував у відділенні. Пограбування сталося аж у ніч з 24 на 25 травня, але через особливі обставини про це не афішувати. Зараз же з’явився новий поворот – сестра передбачуваного злочинця заявила, що міліція, мовляв, нічого не робить, щоб знайти її брата.

«О 6 ранку до міліції зателефонував переляканий охоронець фінансової установи і повідомив, що прийшов на службу змінити напарника. Але на місці нікого не виявив. А з сейфа зникли гроші і коштовності », – розповів нам начальник ЦГЗ київської міліції Володимир Поліщук. На місце виїхали криміналісти, які виявили розпилену болгаркою ліву бічну стійку сейфа. Там зберігалися ключі вже від іншого сейфа, які, природно, пропали.

Як вдалося з’ясувати, в результаті грабіжник виніс 1,5 млн грн. плюс ще на 8 млн грн. дорогоцінних металів. За приблизними підрахунками, злодій тягнув по нічній вулиці 4 спортсумки, доверху набиті скарбами. «Вдома охоронця не знайшли. Зараз міліція отримала дозвіл на обшук помешкання та його затримання. Поки його місцезнаходження невідоме. Його дані передали на всі межі », – розповів Поліщук. У самому банку ситуацію не коментують, а лише підкреслюють, що вклади клієнтів не постраждали.

Зниклий охоронець Петро Мухоїд проживав з сестрою і батьками в Броварах. Разом з ним пропала і його машина «Деу Ланос», яка зазвичай стояла біля банку. Як розповіла його сестра Олена, в банку Мухоїд працював близько 5 років. Спочатку значився охоронцем, а останні два роки працював в ТОВ, яке надавало охоронні послуги банку. Працював він 2 доби, потім стільки ж відпочивав.

Крадіжка сталася, коли він повинен був здати зміну. «Через графік у мене не було можливості з ним говорити про роботу. Але він адекватний, не наркоман. Знаючи його, я можу з упевненістю сказати, що він цього не робив. Ми домовлялися разом поїхати попрацювати на дачу, але він зник. Спочатку думала, що його міліція забрала. А тепер – дуже переживаю за його життя », – розповіла сестра.

Поки головна версія міліції – крадіжка грошей охоронцем. Від одного зі слідчих стало відомо, що деякі камери в банку в ту ніч були відключені. Тим не менше на двох вдалося розпізнати силует охоронця, і видно, як він це робив. Також, за словами слідчого, свідки повідомили, що кур’єр привозив йому на роботу болгарку, яку він купив через інтернет.

Версію про те, що банк пограбували, а охоронця забрали з собою, в міліції вважають малоймовірною. «Чоловік був в закритому банку, ніяких слідів злому або боротьби не було. Також не було відбитків інших людей. Більш того, в охоронця була тривожна кнопка, яку він міг натиснути», – розповів Поліщук.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.